Oferty pracy

Oferujemy pracę na stanowisku: TECHNOLOG

Miejsce pracy:

STRZELNO (koło Inowrocławia)

Zatrudnienie:

UMOWA O PRACĘ / PEŁNY ETAT

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • nadzorowanie procesu i operacji technologicznych w toku produkcji,
  • ustalanie parametrów technologicznych obróbki oraz ich optymalizacja,
  • programowanie obrabiarek CNC,
  • zapewnienie terminowego i jakościowego prowadzenia procesów produkcyjnych,
  • opracowywanie oraz aktualizowanie dokumentacji technologicznej produktu i procesu,
  • optymalizacja procesu technologicznego w celu zwiększenia efektywności produkcji oraz usprawnienia procesów jakościowych,
  • rozwiązywanie problemów techniczno-jakościowych,
  • nadzór nad procesami technologicznymi,
  • kosztorysowanie procesów produkcyjnych, przygotowywanie ofert, z wycenami,
  • udział w doskonaleniu istniejących i tworzeniu nowych produktów,
  • współpraca oraz wsparcie techniczne dla pozostałych działów,

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. średnie techniczne o profilu mechanicznym/obróbka skrawaniem,
  • doświadczenie w zawodzie 2-3 lata, znajomość technologii obróbki skrawaniem,
  • znajomość rysunku technicznego, procesów technologicznych oraz programów graficznych CAD/CAM,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi,
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, elastyczność i samodzielność w działaniu.

OFERUJEMY:

  • dobra atmosfera pracy w profesjonalnym zespole specjalistów,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, rok zał. 1973,
  • samodzielne stanowisko,
  • możliwość pracy zdalnej w wybranych dniach tygodnia,
  • umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę, comiesięczna premia regulaminowa, premia uznaniowa, dodatki stażowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia, kursy, dofinansowania studiów kierunkowych.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez FATPOL TOOLS Sp. z o.o. ul. Powstania Wielkopolskiego 1, 88-320 Strzelno dla celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”). Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich sprostowania i usunięcia.”

REKRUTACJA OTWARTA...

Zapraszamy do składania CV na adres e-mail: rekrutacja@fatpol.pl.

Oferujemy pracę na stanowisku: LOGISTYK-MAGAZYNIER

  • przyjmowanie na magazyn i wydawanie materiałów/towarów,
  • przygotowywanie zamówień dla klientów detalicznych i hurtowych, pakowanie towaru i wysyłka,
  • organizacja transportu,
  • sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki towarów z dokumentem magazynowym,
  • sprawdzanie stanów magazynowych,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej.

WYMAGANIA:

  • znajomość gospodarki magazynowej,
  • doświadczenie w zawodzie,
  • wykształcenie minimum średnie (mile widziane wykształcenie techniczne związane z obróbką skrawaniem),
  •  dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • dobra znajomość obsługi komputera,
  • prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • pracę w dynamicznym zespole i rozwijającej się firmie.