+48 (52) 318 94 07 lub +48 (52) 569 91 50

handel@fatpol.pl

ul. Powstania Wielkopolskiego 1, 88-320 Strzelno

NOWE TULEJE ZACISKOWE

Do automatów jedno i wielowrzecionowych

DOBIERZ TYP TULEI

wg automatu tokarskiego

Kontakt

Firmy

FATPOL TOOLS Sp. z o.o.
NIP: 557-169-70-14
REGON: 341462765
KRS: 0000471974

FATPOL TOOLS Remigiusz Koprowski
NIP: 667-123-98-14
REGON: 310047993

Godziny otwarcia

pn.-pt.: 700-1500

Adres

ul. Powstania Wielkopolskiego 1
88-320 Strzelno




Telefony kontaktowe

DZIAŁ SPRZEDAŻY

SPRZEDAŻ - KONTAKT OGÓLNY
tel: +48 (52) 569 91 50
tel: +48 (52) 569 91 51
tel: +48 (52) 318 94 07 wew. 72
fax: +48 (52) 318 38 46
email: handel@fatpol.pl

Starszy Specjalista d/s Sprzedaży
Agnieszka Nawrocka
tel: +48 (52) 569 91 50
kom: +48 722 044 236
email: handel@fatpol.pl

Kierownik Działu Handlowego
Rafał Stoliński
kom: +48 722 044 500
email: stolinski@fatpol.pl

Dyrektor Marketingu
Łukasz Banasik
kom: +48 605 044 739
email: banasik@fatpol.pl

Doradca Techniczny d/s narzędzi SAUTER
Specjalista d/s eksportu
Aleksander Lewandowski
kom: +48 605 044 689
email: lewandowski@fatpol.pl

Zakupy / Zaopatrzenie
Monika Welerowicz
kom: +48 605 044 763
email: buyer@fatpol.pl

Magazyn
Michał Harko
kom: +48 722 044 250
email: magazyn@fatpol.pl

BIURO I KSIĘGOWOŚĆ

Ogólny - Biuro
tel: +48 (52) 318 94 07
email: biuro@fatpol.pl

Biuro, Kadry
Beata Bernaś
tel: +48 (52) 318 94 07 wew. 73
email: bernas@fatpol.pl

Referent ds księgowości (FATPOL TOOLS Sp z o.o.)
Karolina Rogala
tel: +48 (52) 318 94 07 wew. 72
email: ksiegowosc1@fatpol.pl

Referent ds księgowości (FATPOL TOOLS Remigiusz Koprowski)
Danuta Ozga
tel: +48 (52) 318 94 07 wew. 64
email: ksiegowosc@fatpol.pl

DZIAŁ PRODUKCJI

Dyrektor techniczny
Janusz Kasprzyk
tel: +48 (52) 318 20 43
kom: +48 605 871 502
email: kasprzyk@fatpol.pl

Technolog
Adam Koprowski
kom: +48 723 169 667
email: a.koprowski@fatpol.pl

Kontrola jakości
Maciej Borucki
tel: +48 (52) 318 94 07 wew. 66
email: jakosc@fatpol.pl

Mistrz produkcji
Roman Walkiewicz
tel: +48 (52) 318 94 07 wew. 66
email: walkiewicz@fatpol.pl

Narzędziownia
Elżbieta Wyborska
tel: +48 (52) 318 94 07 wew. 69
email: narzedziownia@fatpol.pl

POZOSTAŁE

Allegro
tel: +48 (52) 318 94 07 wew. 72
email: allegro@fatpol.pl

Rekrutacja
tel: +48 (52) 318 94 07 wew. 72
email: rekrutacja@fatpol.pl

Fax
fax: +48 (52) 318 38 46

Konta bankowe

FATPOL TOOLS Sp. z o.o.

Konto PLN
Bank: PKOBP Oddział 1 w Inowrocławiu
Nr konta: 19 1020 1505 0000 0102 0148 9673

Konto EURO
Bank: Bank Zachodni WBK o/Inowrocław
Nr konta: PL 60 1090 1069 0000 0001 2204 3656
Kod SWIFT: WBKPPLPP

FATPOL TOOLS Remigiusz Koprowski

Konto PLN
Bank: PKOBP Oddział 1 w Inowrocławiu
Nr konta: 81 1020 1505 0000 0902 0061 1673

Konto EURO
Bank: PKOBP Oddział 1 w Inowrocławiu
Nr konta: PL 11 1020 1505 0000 0202 0009 7527
Kod SWIFT: BPKOPLPW

Formularz kontaktowy

Wyślij do nas zapytanie, a my w przeciągu 24h na pewno odpiszemy!

Imię i nazwisko
Email
Telefon
Wiadomość

Sprawdź lokalizację naszej firmy

Producenta oprzyrzadowania technologicznego do obrabiadek CNC i automatów tokarskich

Copyrights by Fatpol.pl

Realizacja strony: SMsites.pl